FOTOBUDKA RZESZÓW – NA CZYM TO POLEGA?

To bardzo proste, spróbujemy Ci to wyjaśnić w tych czterech punktach!

O CO CHODZI?

Fotobudka  zaskoczy każdego indywidualnością zdjęć, różnorodnością  gadżetów jakie przygotowaliśmy dla państwa.  Zdjęcia otrzymujesz od ręki ,a cały plik z imprezy zostaje przekazany na koniec dnia. Planując wesele, studniówkę,  imprezę  eventową,  urodziny dziecka, a może  wieczór panieński lub kawalerski, pamiętaj nie może nas zabraknąć.  Uświetnimy każdą uroczystość,  z nami będzie wspaniała zabawa, oraz pamiątka w postaci zdjęć.

JAK TO UGRYŹĆ?

Obsługa urządzenia jest banalnie prosta. Co potrzeba? W zasadzie nic ,dużo wyobraźni ,oraz kreatywności.  Wybierasz fotogadżet , stajesz przed obiektywem, wciskasz start i już . Nic więcej,  po chwili masz gotowe odbitki. Jeżeli będziesz miał wątpliwości nasz doradca zawsze chętnie pomoże, abyś czuł się bardziej pewniej wykonując zdjęcia. Fotobudka to wspaniały pomysł na niepowtarzalną zabawę w każdym stylu.

CZY WAS NA NIĄ STAĆ?

Fotobudkę wynajmujesz na umówiony  wcześniej czas, a płacisz tylko za te godziny w których pracuje. Nie płacisz za czas przygotowania .Bądź pewien że wystarczy nam 20 minut i Fotobudka  jest gotowa do pracy. Jesteś wymagającym klientem? Nie ma  problemu,  zadowolimy każdego. Fotobudka drukuje zdjęcia, a to Ty wybierasz czy chcesz mieć pamiątkę w postaci Księgi Gości  gdzie  wasi  towarzysze zabawy  pozostawią zdjęcie oraz pamiątkowy wpis. A Wy po latach, czasami nawet  ze łzami w oczach wrócicie do tych wspaniałych chwil,  jakie sprawiła Wam nasza Fotobudka.

CO POTRZEBUJEMY?

Wystarczy nam powierzchnia 3x3m oraz stałe źródło zasilania 230V,oraz stolik na którym umieścimy Waszą pamiątkową Księgę Gości, oraz część  fotogadżetów.  Fotobudka  drukuje zdjęcie 10x15cm, które jest rozcinane na dwie części. Oznacza to w praktyce, że otrzymujesz dwa zdjęcia o wymiarach 5x15cm, gdzie jedno zabierasz ze sobą, a drugie wklejasz do Księgi Gości, a pod nim umieszczasz wpis dla nowożeńców  z życzeniami. Jeżeli  uważasz że będzie z nami wspaniała  zabawa zadzwoń.

PRACOWALIŚMY JUŻ DLA: