FOTOBUDKA RZESZÓW – KILKA SŁÓW O NAS!

Zajmujemy się fotografią ślubną (fotografiarzeszow.com.pl), wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się trendom w fotografii wprowadziliśmy do naszej oferty Fotobudkę. Fotobudka Rzeszów jest w stanie uatrakcyjnić Wasze wesele, imprezę firmową , piknik, oraz eventy promocyjne Waszej firmy. Fotobudka Rzeszów to wspaniały pomysł na urozmaicenie zabawy, niesamowita pamiątka dla Was oraz dla Waszych gości, którą będziecie wspominać zawsze z uśmiechem na ustach.


Co oferujemy?

Działamy na terenie Rzeszowa i okolic, wynajmując naszą fotobudkę możesz być pewien że dojazd do 50km zawsze jest w cenie wynajmu.

Jeżeli zdecydujecie się na nasz produkt służymy pomocą podczas całego czasu wynajmu.

Dodatkowo możecie zapytać o pakiet ślubny czyli fotograf + fotobudka sprecyzujcie swoje potrzeby a my je  dostosujemy dla Was.

Nie poprzestajemy tylko na fotobudce ciągle się zmienamy ciągle wprowadzamy coś nowego. Od kwietnia  posiadamy wytwornicę ciężkiego dymu na pierwszy taniec (https://www.facebook.com/Fotografiarzeszow/videos/877532395783874/)

Oprócz ciężkiego dymu posiadamy również wytwornice baniek mydlanych, namiot eventowy o wymiarach 3x6m a także belki led bar do podświetlenia ścian na sali weselnej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu